مقایسه اقتصادی کوپلینگ و اورلپ

جدول مقایسه استفاده از کوپلینگ نسبت به اورلپ

جدول مقایسه کوپلر با اورلپ
مقایسه اقتصادی کوپلینگ با اورلپ

روش هم پوشانی میلگردها یا همان اورلپ روشی سنتی برای اجرای میلگرد های سازه های بتنی به شمار میرود. به همین دلیل استفاده از این روش به مرور زمان منسوخ شده و روش‌های نوین از جمله کوپلینگ جایگزین این روش های قدیمی می‌شوند. جدول فوق به صورت کامل مقایسه اقتصادی کوپلینگ با اورلپ را نمایش می‌دهد و کامل کوپلر چیست را برای شما نمایش می‌دهد. با توجه به این جدول ملاحظه خواهید کرد که استفاده از کوپلر کاملا مقرون به صرفه تر و اقتصادی تر از استفاده از کوپلنگ می باشد، به خصوص در سازه های با میلگرد های با سایز بزرگ. این به نحوی است که در میلگردهای با سایز 32 به بالا استفاده از کوپلینگ بیش از 60 درصد مقرون به صرفه تر نسبت به روش اورلپ خواهد بود. در سایزهای پایین تر عدد سود کاهش یافته ولی با این وجود باز صرفه اقتصادی بهتری نسبت به روش اورلپ دارد. استفاده از کوپلر گروه صنعتی ایران کوپلر توجیه اقتصادی بیشتری نسبت به سایر برند ها دارد. استفاده از مواد اولیه با کیفیت، روش های نوین ساخت کوپلر و اجرای دقیق کوپلر در محل ساختمان این امر را به صورت روشن بیان میکند.

تمامی محصولات گروه صنعتی ایران کوپلر دارای گارانتی مادام العمر می‌باشد. این امر باعث شده تا خریداران احساس امنیت و اطمینان بیشتری نسبت به محصولات ما بکنند.

از دیگر محصولات، خدمات و قیمت کوپلر در صفحه اینستاگرام  گروه صنعتی ایران کوپلر  با خبر باشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

از دیگر محصولات، خدمات و قیمت کوپلر در صفحه اینستاگرام  گروه صنعتی ایران کوپلر  با خبر باشید.

جهت بررسی مقالات بیشتر کلیک کنید!

مهارت های ما
مدیریت طراحی
50%
سرعت اجرای پروژه
80%
تکنولوژی های محبوب
45%
ساخت و نوسازی
75%

علامت CE به منظور ایجاد استاندارد اجباری در محصولاتی که در سطح اروپا تولید یا به فروش می رسند ارائه شده است. گروه صنعتی ایران کوپلر، پس از مدتها تلاش و علی رغم همه تحریم ها با ارسال چند باره مدارک، آزمایشات و نمونه ها به شرکت جی سر جی ایتالیا، موفق به دریافت نشان…

نشان استاندارد اتحادیه اروپا CE

داشتن این استاندارد یک معنای بسیار مهم دارد و آن ثبات کیفیت می باشد. مدیریت تحت استاندارد این ایزو  بر روند تولید کالا چنان اعمال می شود که کیفیت کلیه محصولات خروجی تضمین می گردند. گروه صنعتی ایران کوپلر موفق به کسب این استاندارد تحت شماره GKIR-0251-QR گردیده است.

نشان کیفیت جهانی محصول ISO 9001:2015

استاندارد HSE  روند مدیریتی برای پوشش دادن  نقاط ایمنی و سلامت محیط زیست یک مجموعه صنعتی بوده و استاندارد کردن روشهای اجرایی جهت بهبود مستمر محصولات را دنبال می کند. داشتن این استاندارد برای کار کردن در بسیاری از حوزه های حساس از جمله نفت و انرژی ضروری می باشد. گروه صنعتی ایران کوپلر موفق…

نشان جهانی سلامت و ایمنی HSE

گروه صنعتی ایران کوپلر

ما ایده های شما را به واقعیت تبدیل می کنیم.
نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام شما:*

وبسایت:

دیدگاه شما